Zaujíma nás váš názor

Vaše názory

Nech sa páči, vyjadrite nám svoj názor, s čím ste boli spokojní alebo nespokojní, čo môžeme zlepšiť, alebo nám len tak zanechajte odkaz. Každý názor a podnet nás posunie dopredu pre vašu spokojnosť.

Pravidlá publikovania príspevkov

ZANECHAJTE VÁŠ NÁZOR

Ivan
Slovensko |

Dobrý deň, chcem Vám len veľmi pekne poďakovať za Váš vynikajúci výrobok Žinčica. Je to fakt najlepšia žinčica akú som kedy mal. Už sa teším keď pôjdem okolo Zázrivej tak isto nevynechám s rodinou Váš salaš, kde isto ochutnám aj ďalšie Vaše výrobky.

Pavel Valent
Slovensko |

Včera jsme se zastavily v prodejně Slovenské speciality v Plzni kde jsme koupily vaše výrobky (ovčí sýr, polooštiepok údený a parenica údená) a byly jsme mile překvapeni jejich výbornou lahodnou chutí, hlavně ten ovčí sýr nám chutnal báječně. Určitě si budeme vaše výrobky kupovat častěji a pokud budeme mít cestu na Slovensko, rádi se zastavíme na salaši v Zázrivej.

Hanka
Slovensko |

Dobrý večer, právě si pochutnávám na Vašem ovčím uzeném sýru a jsem z něj naprosto nadšená! Moc mi chutná a doufám, že ho brzy v ČR zase seženu! Daly by se sýry objednat přímo u Vás nebo to není možné a musím pouze spoléhat na prodejny v ČR, kterých je bohužel dost málo...

Gajdosovi
Slovensko |

Dobry den. Tento tyzden sme si kupili vas vyrobok, ktory nazyvate nepasterovanou bryndzou a boli sme velmi sklamani chutou, zlozenim aj konzistenciou. Byvame v Cechach, ale pochadzame zo Slovenska, naviac z oblasti, kde sa ovce chovaju. Boli by sme radi, keby bryndza, ostiepok atd boli vyrobene poctivo, tak ako sa patri. Podobne klamave a podvodne obchodne praktiky sa nielen nam nepacia, upozornime na to siroku rodinu, ale aj vsetkych znamych. Slovenska komunita je tu pocetna a takto ju akurat pekne nastvete [slusne povedane]. S pozdravom Gajdosovi.

ciro
Slovensko |

Vyborne jogurty ale co sme si kupili naposledy boli asi uz stare kysle a mali zvlasnu chut nie taku ako maju mat dufam ze sa to zlepsi a nebudeme sklamany aj nabuduce ked si ich kupime.

Andrea
Slovensko |

Milujem Váš jogurt. Inak sa to povedať nedá...

Pavel Slezák
Slovensko |

Dcera mi koupila Vaši BRYDZU. Je superbáječná !!!!! Proč nemáte bryndzu uvedenou v okně »Výrobky« ?

Juraj
Slovensko |

Dobrý deň, musím povedať že Vaše výrobky sú na jedničku. S rodinou si často kupujeme najmä žinčicu a ovčie jogurty. Sú na jedničku. Všetkým ich odporúčame. Salaš sme ešte nestihli navštíviť ale časom to snáď napravíme.

Veva
Slovensko |

Najlepší jogurt na svete :) Mala som tú česť ochutnať na Danubius Gastro 2014 a odvtedy iný nechcem :)

Helena
Slovensko |

Dobrý deň, tento týžďeň som si kúpila Vašu bryndzu na farmárskych trhoch v Prahe - Modřanoch a musím konštatovať, že bola vynikajúca. Pripomenula mi kvalitnú bryndzu, akú zvyknem jedávať doma na Orave :) Nabudúce určite vyskúšam Vaše jogurty. Prajem Vám veľa spokojných zákazníkov. Helena, Praha.